Davetin Yıldızı Sen Ol

AGAPE

-ÜRÜN KİRALAMA SÖZLEŞMESİ
KAAN KAYA SAÇ TASARIM - AGAPE
İş bu sözleşmede bahsedilen ürün, kiralanan eşyayı; Kiraya Veren (AGAPE), ürünü kiraya veren tarafı; Kiracı, ürünü kiralayan tarafı temsil eder. Aşağıdaki hükümler Siz yani (“Kiracı”) ve KAAN KAYA SAÇ TASARIM – AGAPE (“Kiralayan”) 29 Ekim mh. Turan Dursun cd. Concordia Evleri No:4B/A Nilüfer/Bursa adresindeki showroomdan alacağınız kiralama hizmetinin tabi olacağı şartları ve hükümleri düzenlemektedir.

Kiracı, kiralanan ürünü kısmen veya tamamen üçüncü kişilere kiralayamaz, alt kiraya veremez, devredemez, kullandıramaz.Kiralanan ürünün iyi ve kullanılmaya elverişli halde teslim edildiği asıldır. Kiralayan, kiralanan her Ürün için işbu Genel Kiralama Sartlarını yazılı olarak kabul etmiş sayılır.

EĞER BU SÖZLEŞMENİN BÜTÜN HÜKÜMLERİNİ KABUL ETMİYORSANIZ,
“İMZALAMAYIN”. ANCAK BU DURUMDA ÜRÜNLERİ KİRALAMANIZA İZİN VERİLMEYECEKTİR.

1- Kiracı, iş bu sözleşme ile yukarıda bulunan adresimizden teslim almış olduğu ürünü, teslim aldığı günden itibaren üç (3) gün süresince elinde bulundurma hakkına sahiptir.Kiracı, ürünü teslim aldığı tarihten sonraki üçüncü (3.) gün sonunda saat 20:00’a kadar, kiraya verenin yukarıda belirtilen adresine elden teslim edeceğini kabul eder.
A)Kiracı, ürünün kullanım süresinde, kiraya verenin yukarıda belirtilen adrese teslim edilmemesi durumunda; geciken her gün için ürünün kira bedelinin yarısı kadar ilave ücret tahsil edileceğini kabul eder.
B)Kiracı, ürün teslimatını kargo ile yapılamayacağını kabul eder.

2- Kiraya Veren ürünün, hasarsız ve temiz olarak Kiracıya teslim edileceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

3- Kiracı ürünü kullanıp Kiraya Verene teslim edeceği zaman , Kiraya Veren tarafından tespit edilen zararlar için tutanak tutulacağını ve tespit edilen zarar veya hasarların tutarlarını karşılamak durumundadır.

4- Kiracı ürünün kendisine teslimi ile ürün ile ilgili her türlü hasar, ziyan, çalınma ve kaybolmalardan sorumlu olduğunu, ürünün en iyi şekilde kullanılması ve korunması için gerekli tedbirleri alacağını taahhüt eder.

5- Kiracı, kiraya verenin bilgisi dahilinde kiralanan ürüne sadece boyunu kısaltmak amacıyla teyel dikiş yapma hakkına sahiptir. (Teyel dikiş ürünün kesilmeden aralıklı dikilmesine denir)Terzi ücreti kiralayan müşteriye ait olacaktır. Bunun dışında kiralanan ürüne yapılan tadilat (ölçülerinde değişiklik, ilave dikimler, eklenti sökülmesi vb. hiçbir tadilat) Kiraya veren tarafından kabul edilmeyecektir.Ürünün ücreti bu durum dahilinde kiralayan müşteriye ödetilecektir.

6-Kiracı, kiralanan ürünlere hiçbir durumda kuru temizleme, evde yıkama vb. işlemler uygulamayacağını.Uygulama durumunda, Kiraya Veren’ in çalışanları tarafından anlaşılması halinde, Kiraya Veren orijinal ürünün kendisi tarafından belirlenecek bedelini Kiracı’dan tahsil etmeye yetkili olacağını kabul etmiştir.

7- Kiracı tarafından iade edilen ürünün, Kiraya Veren tarafından Kiracıya gönderilmiş olan üründen farklı olduğunun Kiraya Veren’ in çalışanları tarafından anlaşılması halinde, Kiraya Veren orijinal ürünün kendisi tarafından belirlenecek bedelini Kiracı’dan tahsil etmeye yetkili olacaktır.

8- Kiracı ödeme yaptıktan sonra 2 saat içerisinde vazgeçebilir. Bu süreden daha geç vazgeçmesi durumunda para iadesi talep etme hakkına sahip değildir. Ödediği tutar kadar 6 ay içinde başka bir ürün kiralama hakkına sahiptir.

9- İşbu Sözleşmeden kaynaklanacak uyuşmazlıklarda Bursa (Merkez) Mahkeme ve İcra Daireleri yetkili mahkeme olarak kabul edilecektir.